לפני למעלה מעשרים שנה, בשלהי קיץ 1986, כמה חודשים לפני שובי ארצה משהות ממשוכת בעיר טורונטו, שבה עסקתי באדריכלות ובעיטור וכתיבת כתובות נישואין, התבקשתי על ידי דוריאן מ"גלריית דוריאן לאמנות יהודית", לעזור לה בארגון תערוכה על אומנות הכתובה המתחדשת.
  דוריאן הכירה את כתובותיי האמנותיות ואת אלה של מספר מאיירים מצומצם נוסף בצפון אמריקה. היא חשבה שיהיה זה מן הראוי לארגן תערוכה בנושא; ראשית כדי להציג סוג של אמנות שכמעט נעלמה לחלוטין מהנוף, ושנית כדי להסב את תשומת לב הציבור להתחדשות ענף ייחודי זה באמנות היודאיקה ולעורר בו עניין.
  מיד עם פנייתה נעניתי לאתגר. תוך זמן קצר ארגנתי לתצוגה כמה כתובות עתיקות לצד כתובות חדשות מאוירות בידי קומץ אמנים שהיו פעילים בתחום באותה העת.
  ההצלחה הייתה מידית. התערוכה זכתה לעניין ולתשומת לב מרובים וקיבלה סיקור נרחב בעיתונות הכתובה ובטלוויזיה. בדיעבד אני מאמינה כי זו הייתה יריית הפתיחה שסימנה את חידוש העניין באומנות עתיקה זו, הן מצד רוכשים פוטנציאליים והן מצד אמנים נוספים, שמאז הלכו ורבו.
  
 
  כיום, יותר מעשרים שנה אחרי התערוכה ההיא, אני חוזרת אל עבודותיי ומבקשת להפוך אותן זמינות לכול. באתר האינטרנט שיצרתי, יכול זוג, מכל מקום בעולם, להזמין לעצמו כתובה ב"תפירה" אישית ובעלות נמוכה, יחסית. אני מאמינה כי ההשקעה המשותפת ביצירה ובהזמנת הכתובה, היא דרך נפלאה להתחיל בה את חיי הנישואין. כתובה שמקבלים מהרב המשיא בזמן החופה, היא מסמך שגרתי, שנתפס במקרים רבים כחסר ערך. לרוב הוא נתחב למגרה ודבר קיומו נשכח מלב. לעומתה, כתובה אמנותית, שבהזמנתה השקיעו בני הזוג מאמץ ומחשבה, מהווה נכס רגשי עמוק. היא נתלית, על פי רוב, על הקיר והופכת לסמל תמידי ליחסים שאת מיסודם היא מסמלת.
  אין צורך להכיר אומני כתובות הגרים בקרבת מקום, וגם לא להשקיע ממון רב. כל מה שצריך היא מיומנות בסיסית בשימוש באתר אינטרנט, ובעלות נמוכה יחסית, ניתן לייצר כתובה מרהיבה המודפסת על נייר אמנותי משובח בטכניקת דפוס המבטיחה איכות ואריכות ימים. הכתובה המודפסת תישלח לכל קצווי תבל, בזמן קצר.
  
זמן אספקה ממועד קבלת התשלום (לא כולל שבתות וחגים) לכתובות שנרכשו באחת משלוש אפשרויות רכישה
יעד אפשרות רכישה מס' 1 אפשרות רכישה מס' 2 אפשרות רכישה מס' 3
בארץ עד 24 ימי עבודה עד 36 ימי עבודה עד 30 ימי עבודה
לחו"ל עד 35 ימי עבודה עד 47 ימי עבודה עד 42 ימי עבודה
לתשומת לבכם
מועד הספקה של הליטוגרפיות (של כתובות 17 ו-18) הינו
בארץ: עד 14 ימי עבודה
לחו"ל: עד 28 ימי עבודה