מידע כללי מידות הכתובה 65x50 ס"מ מחיר הכתובה בהתאם לבחירת אפשרות הרכישה תשלום הכנת הכתובה תחל מיד עם קבלת ההזמנה והתשלום מהמזמינים. התשלום יתבצע באמצעות פיי פאל (ראו פירוט בהמשך). מועד הספקה משתנה בהתאם לאפשרות הרכישה(לחצו להרחבה) הדפסה כל הכתובות מודפסות על נייר ארט אומנותי בעל טקסטורה עדינה בגוון קרם במערכת HP מיוחדת המדפיסה בצבעים מקוריים להדפסות אמנות. HP מבטיחה עמידות ל-200 שנה מאחורי זכוכית (בתנאי פנים).
קצת על כתובה זו נוסח הכתובה המקורית אורתודוכסי ארמית (לחצו לצפייה בנוסח המלא) כתב היד העתק של הפונט מכתובת המקור, שנכתב בכתב ידה של תמי ועוצב במיוחד לכתובה זו. עיצוב
במרכז כתובה הזו עומדת כוס יין, גדושה בפירות המשמשים להכנת יין חג. על הכוס חקוקה המילה ”לחיים“ ומשני צידיה צמד המילים ”מזל טוב“.
  בחלק העליון של הכתובה נמצאת המנורה ובמרכזה, כחלק מהלהבה המרכזית שלה, מופיע מגן דוד והמילה שלום מעליו. האות הראשונה של הכתובה - “בית“ גם היא מופיע פה.
  כמו בחלק גדול מהכתובות של תמי, גם פה משתלשל הטול לאורכה ולרחבה של הכתובה - סמל להינומת הכלה, או, לחליפין - לחופה.
  בתוך הקשתות המסמלות את לוחות הברית, מופיע המשפט הנאמר מתחת לחופה - ”עוד ישמע בהרי יהודה קול ששון וקול שמחה, קול חתן וקול כלה...“
  בתוך הקשת מופיעים פרחים המוסיפים לאווירת החג כמו גם תמונות מירושלים ”של מטה“.., כשבמרכזה מגדל דוד וחלק מחומת העיר העתיקה.
  בצד שמאל בתוך הקשת מופיע תמונה של ”ירושלים של מעלה - זכרון, תמונה של בית המקדש שנלקחה מהדפס המופיע בעותק של משנה תורה ונציאני מהמאה ה16.
  הצירוף הדמיוני של בית המקדש, השער המוביל ל“שום מקום“, ההרים המופיעים ברקע בית המקדש והשביל המוביל אליו, כמו גם עץ החיים הנישא משמאל, והמסמל את התורה, נועדו כולם לרמוז ל“ירושלים של מעלה“, ירושלים שחיה בזיכרון הקולקטיבי של עם ישראל ומורשתו
  
כתובה 16 - לחיים
דוגמה מהכתב של כתובת המקור
(רלוונטי לבוחרים באפשרויות רכישה מס' 1 או 2)
כתובה 16 - לחיים_Text sample
אפשרות רכישה מס' 1
900 ש"ח (כולל מע"מ ומשלוח) רכישת הכתובה כפי שהיא מופיעה באתר (עיצוב + טקסט) ללא פרטי הזוג הנישא.
לחצו להרחבה
אפשרות רכישה מס' 2
1,600 ש"ח (כולל מע"מ ומשלוח) רכישת הכתובה כפי שהיא מופיעה באתר (עיצוב + טקסט) בתוספת פרטי הזוג הנישא בגופן תואם לכתב היד של הכתובה.
לחצו להרחבה
אפשרות רכישה מס' 3
1,400 ש"ח (כולל מע"מ ומשלוח) רכישת הכתובה עם טקסט חלופי ופרטי הזוג הנישא. אלה יוכנסו לגוף הכתובה בגופן ממוחשב שתבחרו.
לחצו להרחבה
הערות
כתובה זו עוצבה במקור בשנת 1984 ועובדה מחדש להדפסה דיגיטאלית בשנת 2009.
זמן אספקה ממועד קבלת התשלום (לא כולל שבתות וחגים) לכתובות שנרכשו באחת משלוש אפשרויות רכישה
יעד אפשרות רכישה מס' 1 אפשרות רכישה מס' 2 אפשרות רכישה מס' 3
בארץ עד 24 ימי עבודה עד 36 ימי עבודה עד 30 ימי עבודה
לחו"ל עד 35 ימי עבודה עד 47 ימי עבודה עד 42 ימי עבודה
לתשומת לבכם
מועד הספקה של הליטוגרפיות (של כתובות 17 ו-18) הינו
בארץ: עד 14 ימי עבודה
לחו"ל: עד 28 ימי עבודה